İkitelli OSB Blok No:7

Başakşehir/İstanbul/Türkiye

Sipariş&Bilgi Hattı

+90 533 073 94 03
+90 532 200 07 77

Mail

info@foamsan.com

Ambalaj Tasarım Ürünleri

Kırılabilir ürünlerin nakliyesinde ya da kıymetli değerli ürünlerinizin sorunsuz ve hasarsız taşınmasında bu tür ürüne özel ambalajlar büyük avantaj sağlar. Foamsan olarak ürününüze özel çizimi yapılmış tasarım ambalajların üretimini yapmaktayız. Güvenli ambalaj gerektiren birçok sektörde cam sanayi, hediyelik eşya, otomotiv, Perakende sektörü, e-ticaret ve lüks kişiye özel ürün gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

Neden Özel Tasarım Ambalaj?

Kırılgan bir ürün ambalajlarken, şekli, ağırlığı ve kırılganlığı dikkate alınmalıdır. Çok çeşitli tamponlama yöntemleriyle ürün nakliyesi yapılsa da %100 koruma ne yazık ki sağlayamaz. Bizim yaptığımız ürüne özel hazırlanan ve ürünü tam olarak kaplayan ambalajla taşınan ürünler de koruma maximumdadır. Kullanılan EPE, XPE, EVA ve PE gibi materyallerin darbe emiciliği yüksek olduğundan ürüne zarar gelmez.

Özel Tasarım Ambalaj Üretimi

Foamsan özel ambalaj tasarım ürünleri ile, kırılgan ürünlerinizin hedef noktada iyi durumda ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Detaylar ve ürününüze özel tasarım ambalaj çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.